Intes Technology'nin vizyonu misyonu değerleri

"En yeni bilişim teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Intes Technology, Türkiye'nin profesyonel yazılım çözümlerini sunan firmaları arasında yer almaktadır.


Üstün Yazılım Kalitesi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştireceğimiz yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız, müşterilerimizin kurumsal yapılarının güçlendirilmesi, operasyonel işlerin dijital dünyaya taşınması ve bunların sonucunda kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır.

Güvenilir

Gelişen ve sürekli değişen dünyanın gerisinde kalmamak adına sistemlerimizi yeni ve güncel tutuyor, size en son teknolojiyi kullanma imkanı sunuyor ve teknoloji danışmanlığı yapıyoruz.

Tasarım Hizmetleri

Intes Technology olarak sizlere kullanıcı dostu arayüze sahip ve kolay kullanılabilen uygulamalar tasarlıyoruz. Uygulamalarınız, zarif bir tasarım (UI), hızlı ve güvenilir bir kullanıcı deneyimi (UX) ile müşterilerinizin karşısına çıkmaktadır.


İş Sürekliliği

Ürün tesliminden sonra da sizi yalnız bırakmıyor, ürünümüz hayata geçtikten sonra bile takip ve bakımını aksatmıyoruz. Size bir telefon uzaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Yüksek teknolojiye dayalı, uluslararası standartlarda üretim yapar ve hizmet veririz, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız.

İnovasyon

Gelişen ve sürekli değişen dünyanın gerisinde kalmamak adına kendimizi her gün yenilemeye önem veriyoruz.Biz Kimiz

2015 yılında kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz firmamız, iş hayatında uzun yıllar tecrübe edinmiş deneyimli bir kadroya sahiptir. Kuruluşumuzun temelinde, aşkla bağlı olduğumuz, yazılım ve gömülü sistemlerin, ülkemizde de arge çalışmalarının ve geliştirmesinin yürütüldüğü bir oluşum planı yatmaktadır. Yazılım sektöründe web ve mobil yazılımları üzerine yoğunlaşmakla birlikte, mobil platformlarda en güçlü 2 platform olan Android ve IOS platformlarına yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Web yazılımlarında ise C#, Java ve Php dilleri tercih ettiğimiz dillerin başında gelmektedir. Yazılım alanında bir ürünün temsilciliğini yapmamamız ve bağımlılığımızın olmaması, iş ortaklarımıza, onlar için en uygun platformu sunma ve en uygun ürünü oluşturma olanağı sağlamaktadır. Bu bağlamda iş ortaklarımıza, platform, yöntem, eğitim tercihi danışmanlıkları da yapmaktayız.

Swift
100%
Android
100%
Objective-C
100%
.Net Core
100%
ASP.Net
100%
JAVA
100%
Danışmanlık
100%
Eğitim
100%
Tasarım (UI/UX)
100%